ZAROBTE AJ VY NA KAŽDOM NÁKUPE,
- svojom alebo Vašich priateľov
= PROVÍZNY SYSTÉM
Dobrého Internetového Obchodu


Ako ušetríte - CENY
Ceny od samotného spustenia obchodu sa snažíme znížiť na najnižšiu možnú mieru, zabezpečujúcu chod obchodu. Spravidla sú o 5 až 10 % nižšie, ako sú v kamenných obchodoch. Vychádzame Vám tým maximálne v ústrety, aby bol nákup pre Vás čo najzaujímavejší. V ojedinelých prípadoch je zníženie cien ešte výraznejšie.


PROVÍZNY SYSTÉM
Provízny systém sa zakladá na poznatku, že každý človek radšej nakupuje tam, kde mu maximálne vychádzajú v ústrety. A ešte radšej bude nakupovať práve tam, kde má možnosť na každom nákupe zarobiť, ako kdekoľvek inde.
Ako to teda funguje u nás?

Pri každom jednom nákupe Vám zobrazuje nákupný košík orientačnú sumu provízie, ktorú nákupom získate. Momentálne sú to 3 %. Systémom je automaticky zaokruhľovaná na celé číslo. Presná suma Vám príde na e-mail po potvrdení objednávky. Táto suma sa uchováva u nás, pripisuje sa na - Váš KREDIT (po 14 dňoch) - a môžete ju už pri svojom treťom nákupe použiť na ďalší nákup. O sumu KREDITu budete platiť pri nákupe menej. Ak si chcete veľkosť svojho KREDITu zvyšovať, nemusíte ho pri platbe využiť, alebo môžete použiť len časť z neho a našetriť si na väčší nákup.
KREDIT v plnej výške môžete použiť už aj na tretí nákup, bez toho aby ste za nákup platili, ak hodnota KREDITu presiahne výšku, potrebnú na minimálny nákup (momentálne je to 100,-) a na KREDITe máte sumu rovnakú alebo vyššiu ako je hodnota nákupu.
V prípade, že nákup vrátite, znižuje sa samozrejme o sumu provízie z vráteneho nákupu aj suma na Vašom KREDITe.

Keďže však vieme, že môžeme pre Vás urobiť viac, tak Vám vychádzame v ústrety ďalej a rozhodli sme sa, že Vám dáme možnosť zarobiť aj na nákupoch Vašich známych a priateľov, ktorým odporučíte náš obchod.
Momentálne dostanete z každého nákupu Vašich známych a priateľov 2 % zo sumy ich nákupu. Táto provízia z ich nákupu bude pripísaná na Váš KREDIT.
A hneď to vyzerá zaujímavejšie.

Prejdime však na čísla:

urobili ste nákup za 350,-
     Vaša provízia z nákupu pripočítana k Vašmu KREDITU bude 10,50


Odporučili ste obchod svojím 15 priateľom.

Priatelia urobili nasledovné nákupy:

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. spolu
150,- 920,- 1430,- 129,- 356,- 475,- 119,- 815,- 216,- 239,- 329,- 2450,- 145,- 109,- 1900,- 9782,-


Naschvál uvádzame rozdielne sumy, pretože určite nebudú nakupovať rovnako.
Pre Vás však provízia z ich nákupu je 2 % a to je to, čo nás zaujíma, t.j. 2 % z 9782,- predstavuje sumu 195,64, ktorá bude pripísaná k Vášmu KREDITu. Takže na Vašom KREDITe bude z Vášho nákupu 10,50 a 195,64 z nákupov od Vašich priateľov, čiže spolu už máte 206,14, a to ste nás odporučili len 15 priateľom.
Samozrejme, každý z nich odporučí náš obchod svojim ďalším priateľom, pretože aj on dostane z nákupov svojich priateľov odmenu pripísanú na jeho KREDIT.

V prípade, že niektorý z priateľov nákup vráti, znižuje sa samozrejme o sumu provízie z vráteneho nákupu aj suma o províziu z jeho nákupu na Vašom KREDITe. Aj tu je 14-dňová ochranná lehota na vrátenie tovaru, preto sa provízna suma pripisuje na Váš KREDIT až po tomto období.

Keďže určite sa budete snažiť nakupovať u nás čo najčastejšie - veď ktorý iný obchod sa s Vami podelí o svoj zisk a možnosť zarábať na každom nákupe, bude sa na Vašom KREDITe suma násobiť. Pri dvanástich nákupoch za rok ste zarobili 12 x 206,14=2473,68 a to ste kupovali len to, čo by ste aj tak kúpili niekde inde a navyše drahšie.


Aké sú obmedzenia?
 • V systéme sa môžete registrovať len raz.
 • KREDIT možno zatiaľ použiť len na ďalší nákup.
 • KREDIT je možné využiť až pri treťom nákupe.

  Aké sú ďalšie výhody?
 • Systém je otvorený pre každého.
 • Nepotrebujete žiadny ďalší inicializačný, alebo aktivačný balíček, ktorý si treba zaplatiť, aby ste mohli naplno využívať všetky služby. Do systému ste zaradený automaticky hneď po prvom nákupe.
 • Kedykoľvek si v prihlasovacej sekcii dokážete zistiť, aký je Váš momentálny KREDIT, teda akú sumu máte k dispozícii na nákup.
 • DIO - Dobrý Internetový Obchod môžete odporučiť na nákupy aj fyzickej alebo právnickej osobe.
 • Dodávky tovarov vieme zabezpečiť aj do prevádzok, nielen sídla firmy (sídlo odberateľa nie je totožné so sídlom platiteľa - je potrebné sa s nami dohodnúť)
 • Už v tomto okamihu pripravujeme pre Vás ďalších 1200 nových tovarov.


  OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV
  Rešpektujeme vaše súkromie. Aby sme Vám mohli ponúknuť hodnotné služby, potrebujeme poznať niektoré vaše osobné údaje. Nasledovné údaje chránime pred zneužitím a zaručujeme vám, že ich nikdy neposkytneme tretiemu subjektu a použijeme ich v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov len na komunikáciu s Vami:
 • vaše kontaktné informácie
 • údaje o vašom KREDITe
 • údaje o vašich nákupoch.
  Používaním tohoto internetového obchodu súhlasíte so zhromažďovaním a používaním informácií o Vás a vašich nákupoch za vyššie stanovených podmienok.
  Registráciou zákazníka, žiadateľa o novinky, účastníka ankety a ďalších iných foriem registrácie automaticky súhlasíte, že môžete byt informovaný o novinkách v našom internetovom obchode e-mailom alebo telefonicky. Ak si naďalej nebudete želať tieto informácie, máte možnosť kedykoľvek ich zasielanie ukončiť podľa postupu uvedeného v každej zasielanej správe.
  Náš internetový obchod si vyhradzuje právo ustúpiť od záruky bezpečnosti v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom (hekerom). Iba v takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.
 • doporučené rozlíšenie 1024x768, © DIO, 2004, doporučený prehliadač: IE 5 a viac, © webmaster DIO, www.dio.sk
  Stránky alebo ich časť, vrátane skriptov chránených copyrightom, možno použiť len po písomnom súhlase!